Obsadili jsme 2. místo v soutěži ,,EkoEDA“!!!

26. června 2017
Obsadili jsme 2. místo v soutěži ,,EkoEDA“!!!
26. června 2017 - Obsadili jsme 2. místo v soutěži ,,EkoEDA“!!!

Projektu Zelená škola se zúčastnilo 460 škol. V moravskoslezském regionu jsme obsadili úctihodné 2. místo!!! Nasbírali jsme celkem 1230 kg vyřazeného elektrozařízení. Cílem projektu je ochrana životního prostředí, zabezpečení zpětného odběru a efektivní recyklace odpadů elektrických a elektronických zařízení.

Jsme velmi rádi, že i naše škola může aspoň tímto způsobem přispět k ochraně našeho prostředí.  Velký dík patří všem zákonným zástupcům a přátelům školy, díky jejich aktivnímu zapojení jsme toto místo obsadili. Děti za umístění získaly voucher v hodnotě10 tis. Kč na nákup spotřební elektroniky a IT techniky. I v dalším školním období se do této soutěže zapojíme. Tudíž rodiče, studenti, sousedi už teď zvažujte, které nepotřebné zařízení nám můžete předat kdykoliv na obou pracovištích škol.

Mgr. Irena Savková