PODPOŘTE NÁS DOBRÝM SLOVEM

Pomozte nám tím, že o nás řeknete ve svém okolí! Dobré slovo a předaná pozitivní zkušenost šíří dobré jméno školy.

Staňte se našimi fanoušky!

Navštivte náš školní web, sledujte nás na Facebooku. Zde přinášíme informace z činnosti školy, pravidelně uveřejňujeme fotografie z aktivit školy, podáváme informace o formě podpory všech sponzorů a dárců.

Napište o nás

Zástupcům "velkých" i "malých" médií rádi poskytneme rozhovory, příběhy našich žáků i odborné informace k jednotlivým společenským a odborným tématům související s naší činností.

Poskytneme příklady z praxe

Vzdělávacím institucím rádi poskytneme příklady a podklady pro výuku budoucích speciálních pedagogů, osobních asistentů a jiných profesí.

Přijměte pozvání

...na některou z našich akcí (výstavy, přehlídky tvorby handicapovaných dětí a mládeže, konference, kongresy).

Děkujeme!