materiální dary

rádi přijímáme i věcné dary, které aktuálně potřebujeme a využijeme při práci s dětmi. Velkou radost máme především z nových věcí, které dávají záruku, že budou více a déle fungovat. Uvítáme však i zánovní, funkční a pro děti nezávadné věci.

Co se nejčastěji hodí?

• výtvarné pomůcky, papírové ubrousky, lepidla, barevné papíry, látky, vlny, korálky, kožešinky, keramické hlíny, voskovky, pastely, pastelky, speciální štětce
  • kompenzační pomůcky, speciální vozíčky nebo židličky pro imobilní děti-kukiny, plavecký límec pro imobilní děti, pásy do vody
  • rehabilitační pomůcky, balanční pomůcky, masážní míčky, tejpovací pásky, posilovací gumy, rotopedy,
  • didaktické pomůcky, nástěnky, hračky, baterky, monočlánky
  • originál čaje, čajové svíčky, vonné esence, olejíčky
  • kancelářské potřeby, čisticí a úklidové prostředky a pomůcky

Vážíme si všech nabídek, u každého daru zvážíme možnost jeho použití. Nedisponujeme však skladovacími prostory, proto nás, prosíme, kontaktujte předem a domluvíme na způsobu předání.

Děkujeme, že nás podporujete!!!