Prázdninová rekonstrukce

19. července 2017
Prázdninová rekonstrukce
19. července 2017 - Prázdninová rekonstrukce

Již tradičně na dobu nepřítomnosti dětí ve škole, tzn. v době letních prázdnin plánujeme úpravy prostorů školy. Zrealizovali jsme v tomto období sanaci sklepních prostorů, minulý rok jsme vyměnili zastaralou elektřinu, okna, vstupní dveře, dovybavili třídy novým, pro děti vhodnějším nábytkem, technikou, telefonním domovníkem.

Letos jsme se zaměřili na instalaci mísících baterií do sociálních zařízení žáků, opravu bojleru ve výdejně, sociálního zařízení, což vyžaduje nové vodovodní vedení.

Po rekonstrukci již volala šatna dětí a vstupní prostor do školy. Zde bude nová podlahová krytina, výmalba šatní skříňky na míru.

Minulý týden byla položena střešní krytina na školní pergole. Velmi děkujeme pracovníkům za jejich čas a energii!!! Každé pomoci se velmi vážíme!!!

Držte nám palečky, ať instalatérské práce budou všechny zakončeny nejpozději do konce července, ať se můžeme pak v klidu pustit do přípravy na nový školní rok.