Pergola

19. září 2017
Pergola
19. září 2017 - Pergola

Na začátku letošního školního roku jsme se mohli těšit nejen z rekonstrukce dalších školních prostorů, ale i ze zastřešení pergoly na našem školním pozemku.

Výstavbu školní pergoly zajistila paní Kurečková – maminka naší bývalé žákyně, zastřešení zorganizoval pan Antonín Ratkovský a do finální podoby střechu upravil pan Michal Blažek se svým kolegou. Tyto práce byly provedeny dobrovolně, tzn., že postavení školní pergoly i zastřešení nám provedli výše uvedeni partneři zdarma. Škola přispěla finančně na pořízení materiálů nezbytného k zastřešení pergoly a samozřejmě i drobným občerstvením pro pracovníky.

Tímto všem děkujeme, že nám věnovali svůj čas a energii a přispěli naší škole svou odbornou prací!!

Pergolu už teď využíváme k různým akcím konané na školní zahradě.

Mária Kárníková